[Intro]    [Podstawy]    [DIP-DOS]    [Programy]    [Formaty]    [Komunikaty]    [Hardware]    [Tipsy]    [Pliki]    [Linki]    [Lista]    [Kontakt]


Lista dyskusyjna

Ogólnie.
Lista dyskusyjna Portfolio PL powstała, dnia 29.01.99r. w celu zintegrowania środowiska polskich użytkowników Atari Portfolio. Służy ona wymianie poglądów, rozwiązywaniu problemów oraz poszerzania wiadomości dotyczących Portfolio.

Zapisz się.
Aby zapisać się na listę, wystarczy wysłać e-mail na adres: majordomo@zwieracz.krap.pl
w treści listu umieszczając linijkę:
subscribe portfolio
Wysyłamy oczywiście jako czysty tekst, nie HTML czy RTF.
Po otrzymaniu potwierdzenia, piszemy już normalnie - na adres: portfolio@zwieracz.krap.pl

Wypisz się.
Aby wypisać się z listy, wystarczy wysłać e-mail na adres: majordomo@zwieracz.krap.pl
w treści listu umieszczając linijkę:
unsubscribe portfolio
Jeśli to robisz z innego konta pocztowego niż te, z którego się zapisywałeś:
unsubscribe portfolio tamten_adres@email.pl
Wysyłamy oczywiście jako czysty tekst, nie HTML czy RTF.

Administrator.
Lista powstała dzieki inicjatywie i uprzejości Macieja Grzeszczuka i znajduje się na jego prywatnym serwerze. Wszelkie uwagi dotyczące Listy należy kierować do: krap@krap.pl.

Mini FAQ
  1. Należy trzymać się tematu Listy. Znaczy to, że wiadomości przesyłane na listę muszą dotyczyć choć w pewnym stopniu Atari Portfolio.
  2. Nie przesyłamy binariów (plików) na Listę. Jeśli chcesz zaprezentować jakiś soft, umieść go na swojej stronie i podaj link. Ewentualnie powiadom o nim i przesyłaj zainteresowanym na prywany adres.
  3. Należy wycinać nieistotne treści listu, na który odpowiadamy.
  4. Nie używamy mega-sygnaturek. Art ASCII być może będzie miało swój osobny dział w serwisie.
  5. Zabronione jest jakiekolwiek wyzywanie, obrażanie i ośmieszanie innych członków Listy (mimo teoretycznej anonimowości trzymajmy się raczej pewnej kultury osobistej i ogólnie przyjętych zasad netykiety).
  6. Dajmy sobie spokój z hasłem 'lamer' wobec innych członków Listy, które zbyt często pojawia się na wszelkich listach i w internecie. Pamiętajcie kto wyzywa innych od lamerów sam nim się staje.
  7. Żadnego spamu na Liście! Dopuszczalne są treści komercyjne, o ile dotyczą Atari Portfolio.[Intro]    [Podstawy]    [DIP-DOS]    [Programy]    [Formaty]    [Komunikaty]    [Hardware]    [Tipsy]    [Pliki]    [Linki]    [Lista]    [Kontakt]